Kontor – Örebro

2007 flyttade Admit in på Behrn Arena, med utsikt över den gröna gräsmattan där stadens två allsvenska fotbollslag kämpar. Ett 20-tal konsulter levererar tjänster inom områden som redovisning, lön och skatt. Admit Örebro är idag Örebros största fristående ekonomibyrå. Men även om vi idag har styrkan att ta oss an tyngre uppdrag, är vi måna om att inte tappa den personliga kontakten och tillgängligheten.

VD
Henrik Andersson
henrik.andersson@admit.se

019 – 19 47 66

Kontorschef
Auktoriserad redovisningskonsult

Carolina Helgesson
carolina.helgesson@admit.se

019 – 19 47 67

Lönekonsult
Rickard Kanon
rickard.kanon@admit.se

019 – 503 47 74

Redovisningskonsult
Berit Karlberg
berit.karlberg@admit.se

019 – 17 47 52

Lönekonsult
Debbie Nordhammer
debbie.nordhammer@admit.se

019 – 19 47 65

Redovisningskonsult
Louise Björnkvist
louise.bjornkvist@admit.se

019 – 19 47 57

Redovisningskonsult
Anita Grahn
anita.grahn@admit.se

019 – 19 47 61

Redovisningskonsult
Lovisa Marlowe

(Fn föräldraledig)
lovisa.marlowe@admit.se

019 – 19 47 63

Lönekonsult
Louise Meijer
louise.meijer@admit.se

019 – 19 47 55

Auktoriserad redovisningskonsult
Mats Sandqvist
mats.sandqvist@admit.se

019 – 19 47 58

Redovisningskonsult
Linnéa Högberg
linnea.hogberg@admit.se

019 – 503 47 72

Redovisningskonsult
Monica Jansson
monica.jansson@admit.se

019 – 19 47 56

Lönekonsult
Marie Wärn
marie.warn@admit.se

019 – 19 47 62

Redovisningskonsult
Linda Kjerling
 linda.kjerling@admit.se

019 – 19 47 60

Redovisningskonsult
Tobias Berglund
tobias.berglund@admit.se

019 – 19 47 53

Lönekonsult
Malin Björk
malin.bjork@admit.se

019 – 503 47 75

Redovisningskonsult
Martin Gustafson
martin.gustafson@admit.se

019 – 19 47 68

Redovisningskonsult
Robin Kihlström
robin.kihlstrom@admit.se

019 – 19 47 64

Redovisningskonsult
Tilde Malmo
tilde.malmo@admit.se

019 – 19 47 54

Löneansvarig
Jeanette Ringqvist
jeanette.ringqvist@admit.se

019 – 19 47 51

Redovisningskonsult
Carina Karlsson
carina.karlsson@admit.se

019 – 503 47 73

Lönekonsult
Birgitta Åkerlund
birgitta.akerlund@admit.se

019 – 19 47 69