Kontor – Örebro

2007 flyttade Admit in på Behrn Arena, med utsikt över den gröna gräsmattan där stadens två allsvenska fotbollslag kämpar. Ett 20-tal konsulter levererar tjänster inom områden som redovisning, lön och skatt. Admit Örebro är idag Örebros största fristående ekonomibyrå. Men även om vi idag har styrkan att ta oss an tyngre uppdrag, är vi måna om att inte tappa den personliga kontakten och tillgängligheten.

_MG_6021 Miljo?

Henrik Andersson - VD

VD
Henrik Andersson
henrik.andersson@admit.se

019 – 19 47 66

O?rebro Carolina

Kontorschef
Auktoriserad redovisningskonsult

Carolina Helgesson
carolina.helgesson@admit.se

019 – 19 47 67

generic

Lönekonsult
Rickard Kanon
rickard.kanon@admit.se

019 – 503 47 74

O?rebro Berit

Redovisningskonsult
Berit Karlberg
berit.karlberg@admit.se

019 – 17 47 52

O?rebro Debbie

Lönekonsult
Debbie Nordhammer
debbie.nordhammer@admit.se

019 – 19 47 65

generic

Redovisningskonsult
Louise Björnkvist
louise.bjornkvist@admit.se

019 – 19 47 57

O?rebro Anita

Redovisningskonsult
Anita Grahn
anita.grahn@admit.se

019 – 19 47 61

O?rebro Lovisa

Redovisningskonsult
Lovisa Marlowe

(Fn föräldraledig)
lovisa.marlowe@admit.se

019 – 19 47 63

generic

Lönekonsult
Louise Meijer
louise.meijer@admit.se

019 – 19 47 55

O?rebro Mats

Auktoriserad redovisningskonsult
Mats Sandqvist
mats.sandqvist@admit.se

019 – 19 47 58

generic

Redovisningskonsult
Linnéa Högberg
linnea.hogberg@admit.se

019 – 503 47 72

O?rebro Monica

Redovisningskonsult
Monica Jansson
monica.jansson@admit.se

019 – 19 47 56

O?rebro Marie

Lönekonsult
Marie Wärn
marie.warn@admit.se

019 – 19 47 62

generic

Redovisningskonsult
Linda Kjerling
 linda.kjerling@admit.se

019 – 19 47 60

O?rebro Tobias

Redovisningskonsult
Tobias Berglund
tobias.berglund@admit.se

019 – 19 47 53

O?rebro Malin-Bjo?rk

Lönekonsult
Malin Björk
malin.bjork@admit.se

019 – 503 47 75

O?rebro Martin

Redovisningskonsult
Martin Gustafson
martin.gustafson@admit.se

019 – 19 47 68

generic

Redovisningskonsult
Robin Kihlström
robin.kihlstrom@admit.se

019 – 19 47 64

generic

Redovisningskonsult
Tilde Malmo
tilde.malmo@admit.se

019 – 19 47 54

generic

Löneansvarig
Jeanette Ringqvist
jeanette.ringqvist@admit.se

019 – 19 47 51

generic

Redovisningskonsult
Carina Karlsson
carina.karlsson@admit.se

019 – 503 47 73

generic

Lönekonsult
Birgitta Åkerlund
birgitta.akerlund@admit.se

019 – 19 47 69