Kontor – Örebro

2007 flyttade Admit in på Behrn Arena. Ett 30-tal konsulter levererar tjänster inom områden som redovisning, lön och skatt. Admit Örebro är idag Örebros största fristående ekonomibyrå. Men även om vi idag har styrkan att ta oss an tyngre uppdrag, är vi måna om att inte tappa den personliga kontakten och tillgängligheten.

VD/Kontorschef
Henrik Andersson
henrik.andersson@admit.se

019 – 19 47 66

Redovisningsansvarig
Lovisa Marlowe
lovisa.marlowe@admit.se

019 – 19 47 63

Löneansvarig
Jeanette Ringqvist
jeanette.ringqvist@admit.se

019 – 19 47 51

Redovisningsspecialist
Auktoriserad redovisningskonsult

Carolina Helgesson
carolina.helgesson@admit.se

019 – 19 47 67

Lönekonsult
Debbie Nordhammer
debbie.nordhammer@admit.se

019 – 19 47 65

Redovisningskonsult
Berit Karlberg
berit.karlberg@admit.se

019 – 17 47 52

Redovisningskonsult
Louise Björnkvist
louise.bjornkvist@admit.se

019 – 19 47 57

Redovisningskonsult
Anita Grahn
anita.grahn@admit.se

019 – 19 47 61

Redovisningskonsult
Mia Persson
mia.persson@admit.se

019 – 503 47 75

Lönekonsult
Louise Meijer
louise.meijer@admit.se

019 – 19 47 55

Auktoriserad redovisningskonsult
Mats Sandqvist
mats.sandqvist@admit.se

019 – 19 47 58

Redovisningskonsult
Alma Evaldsson
alma.evaldsson@admit.se

019 – 503 47 71

Redovisningskonsult
Monica Jansson
monica.jansson@admit.se

019 – 19 47 56

Lönekonsult
Marie Wärn
marie.warn@admit.se

019 – 19 47 62

Auktoriserad redovisningskonsult
Linda Kjerling
 linda.kjerling@admit.se

019 – 19 47 60

Redovisningskonsult
Tobias Berglund
tobias.berglund@admit.se

019 – 19 47 53

Redovisningskonsult
Martin Gustafson
martin.gustafson@admit.se

019 – 19 47 68

Redovisningskonsult
Oskar Forsström
oskar.forsstrom@admit.se

019 – 503 47 74

Redovisningskonsult
Robin Kihlström
robin.kihlstrom@admit.se

019 – 19 47 64

Lönekonsult
Maria Hedström
maria.hedstrom@admit.se

019 – 503 47 70

Lönekonsult
Cajsa Widehammar
cajsa.widehammar@admit.se

019 – 503 47 76

Auktoriserad redovisningskonsult
Carina Karlsson
carina.karlsson@admit.se

019 – 503 47 73

Lönekonsult
Birgitta Åkerlund
birgitta.akerlund@admit.se

019 – 19 47 69

Lönekonsult
Camilla Fast
camilla.fast@admit.se

019 – 19 47 54

Redovisningskonsult
Therese Aboud
therese.aboud@admit.se

019 – 19 47 59